DOLAR
15,7634
EURO
16,6616
ALTIN
923,85
BIST
2.412,12
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul
Parçalı Bulutlu
22°C
İstanbul
22°C
Parçalı Bulutlu
Çarşamba Az Bulutlu
17°C
Perşembe Açık
19°C
Cuma Açık
20°C
Cumartesi Az Bulutlu
22°C

Halkbank 25 Bin TL. Can Suyu Kredisi Başvuru Şartları

Halkbank 25 Bin TL. Can Suyu Kredisi Başvuru Şartları

Halkbank 25 Bin TL. Can Suyu Kredisi Başvuru Şartları Halkbank’tan korona virüs sürecinde yeni destek paketi hamlesi daha geldi. Resmi internet sitesi üzerinden açıklanan açıklamaya göre küçük işletmelere işe devam desteği adı altında 6 ay ödemesiz can suyu kredi desteği sunulacak. Korona virüs ile mücadelede etkin bir rol oynayan kamu bankaları başında gelen Halkbank 25 Bin TL Can Suyu Kredisi Başvuru Şartları, salgın sürecinde etkilenen işletmeler için yeni bir kredi desteğini faaliyete geçiriyor. Halkbank 25 Bin TL Can Suyu Kredisi Başvuru Şartları adli içeriğimizde, Halkbank Cansuyu Kredisi Ödeme PLANI, CANSUYU Kredisi hesaplama, Halkbank CANSUYU Kredisi sorgulama, Halkbank CANSUYU kredisi hesaplama gibi Can suyu kredi başvuru ve kredi şartları hakkında bilgiler aşağıda yer almaktadır.

Halkbank Can Suyu Kredisi 2021

Halkbank Genel Müdürü Osman Arslan törenin ardından yaptığı konuşmada TOBB’un faydalarını ele aldı. 1,5 milyonu aşkın TOBB üyesi firmanın finansman seçenekleri aşağıda listelenmiştir:

 • Satıcılar peşin, taksitli veya zamanında mal ve hizmet satabileceği gibi, müşterinin para döngüsüne bağlı olarak 4 farklı modelde birden çok terminli satış noktası üzerinden satış yapabilirler.
 • Banka havalesi, çek, fatura ve teminatlar yerine ticari Paraf kredi kartları ile borç tahsilatı yapılarak operasyonel risk ve finansman maliyetleri ortadan kaldırılmıştır. Halkbank 25 Bin TL. Can Suyu Kredisi Başvuru Şartları
 • Sadece üye işyeri için kullanılabilecek özel bir Paraf ticari kredi kartı limiti üye işyeri ücretlerini korur.
 • Satış noktasındaki satış tutarları teminat olarak kabul edilerek daha karlı kredi, defter tutma ve kayıt tutma imkanı sağlanmaktadır.

Halkbank Can Suyu Kredisi Ne Zaman 2021

Türkiye’de Halkbank, Ticaret ve Ticaret Odaları Birliği, “Parafin İçin Kredi Kartında Parafin Tedarik Zinciri Finansman Anlaşması” ile bu mekanizma kapsamında finansal destek sağlamak için ilk adım olarak kuruldu. Halkbank ve TOBB’dan duyurular önümüzdeki günlerde gelecek.

Halkbank Can Suyu Kredisi Başvuru Sonucu

Ekonomik İstikrar Kalkan paketi desteğinde de yer alan Halkbank yeni bir destek kredisini devreye aldı. Böylelikle korona virüse mücadele kapsamında etkilenen küçük işletmeler Halkbank’ın sunmuş olduğu kredi desteğinden yararlanacak ve zarar uğrayan işletmesi için destek alabilecek. Bankanın açıklamış olduğu can suyu kredisi ile 6 ay geri ödemesiz olacak şekilde kredi imkanı sunulacak. Halkbank 25 Bin TL. Can Suyu Kredisi Başvuru Şartları Geçtiğimiz günlerde temel ihtiyaç kredi desteği ile vatandaşların zor zamanında yanında olan Halkbank, korona virüs sürecinde desteklerine hız kesmeden devam ediyor. Küçük işletmeleri canlandıracak nitelikte olan kredi desteğine başvurular ve başvuru şartlarını ayrıntılı bir şekilde ele alıyoruz.

Halkbank 25 Bin TL Can Suyu Kredisi Başvuru Şartları

Halkbank 25 Bin TL Can Suyu Kredisi Başvuru Şartları

Halkbank Can Suyu Kredi Desteğini detaylı bir şekilde açıklamak gerekirse oda üyesi ve hasılatı 3 milyon TL ile sınırlı şahıs işletmeleri için yüzde 7,5 faiz oranı ile ilk 6 ayı geri ödemesiz destek kredisi faaliyete geçiriyor. Korona virüs tedbirleri kapsamında Ankara’da Ticaret Bakanı Ruhsat Pekcan, Halk Bankası Genel Müdürü Osman Arslan, Ankara Valisi Vasip Şahin ve TOBB Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu’nun katılımları ile toplantı gerçekleştirildi. Toplantıda ise şahıs işletmeleri ve küçük şirketler için önemli kararlar alındı. Korona virüs sürecinde Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın açıklamalarından sonra birçok destek paketleri devreye alınmıştı. Fakat açıklanan bu destek paketleri küçük işletmeleri ve şahıs gunceldetay.net kuruluşlarını etkilemiyordu. Bu konu hakkında esnaflar oldukça yetkili birimlere çağrılarda bulunup taleplerini bildirmeye başlamışlardı. Toplantıda esnafların talepleri doğrultusunda kararlar alındı. Böylelikle küçük işletmeler için Halkbank, yeni finansman destek kredisini resmi internet sitesinden kamuoyunu duyurdu.

Halkbank’tan Can Suyu Kredi Desteğine dair açıklama şu şekildedir:

Küresel bir salgına dönüşen ve etkileri ülkemizde de hissedilen Korona virüsü ile mücadele kapsamında, küçük işletme düzeyinde olan ve ihtiyaç duydukları kredi kaynaklarına ulaşmakta zorluk çeken Sanayi, Ticaret, Sanayi ve Ticaret Odaları ile Ticaret Borsaları ve Deniz Ticaret Odalarına kayıtlı şahıs firmalarının desteklenmesi amacıyla Ekonomik İstikrar Kalkanı tedbirleri kapsamında ‘‘İşe Devam Desteği-Küçük İşletme Can Suyu Kredisi’’ oluşturulmuştur.

Halkbank Can Suyu Kredisi Ödeme Planı

Halkbank’tan işletmesi için Can Suyu Kredi desteğinden yararlanmak isteyen vatandaşlara banka Nakit İşletme Kredisi ve Paraf KOBİ Kart desteği sunacaktır. Nakit işletme kredisi ve paraf KOBİ kart desteği özellikleri ise;

 • Nakit İşletme Kredisi
  • Kredi limiti: 25 Bin TL’dir.
  • Kredi Türü: İşletme Kredisi
  • Kredi Vadesi: 6 ay anapara ve faiz ödemesiz olacak şekilde toplam 36 ay
  • Kredi Geri Ödemesi: 30 ay boyunca aylık eşit taksitli
  • Kredi Faizi: Yıllık yüzde 7,50
  • Kredi Komisyon Oranı: Yüzde 0,75 peşin olarak bir defaya mahsus alınır.
 • Paraf KOBİ Kart:
  • Kredi Limiti: 25 Bin TL’dir.
  • Kredi Geri Ödemesi: İlk 3 ay geri ödemesiz dönemli
  • Kredi Faiz Oranı: Aylık yüzde 0,95

12 aya kadar Halkbank üye işyerlerinde taksitlendirme seçeneği, anlaşmalı tedarikçilere özel limit ve taksitli işlem avantajı sağlamaktadır. Paraf KOBİ Kart kampanyasından yalnızca Küçük İşletme Can Suyu Kredi desteğinden kullanım sağlayan kişiler yararlanabilmektedir. Halkbank esnaf kredisi için tıklayınız.

Can Suyu Kredisi Başvuru Şartları

Halkbank tarafından sunulacak olan Can Suyu Kredi Desteği küçük işletmelere yönelik olup yüzde 7,5 maliyetli ve ilk 6 ay geri ödemesiz olacak şekilde gerçekleşecektir. Küçük işletmelere kullandırılacak olan kredi desteğinden ne yazık ki her işletme yararlanamayacak. Halkbank’ın açıklamış gunceldetay.net olduğu başvuru şartları ile Can Suyu Kredi Desteğinden kimlerin yararlanacağı aşağıda sıralanan koşullara bağlıdır. Bunlar;

 • Krediden yararlanacak olan şahıs işletmesinin Sanayi, Ticaret, Sanayi ve Ticaret Odası, Ticaret Borsası ve Deniz Ticaret Odaları’na kayıtlı olması gerekmekte,
 • Şahıs işletmesinin yıllık cirosu 3 milyon TL’yi aşmaması gerekmekte,
 • İktisadi faaliyetlerine devam etmesi ve firmanın 1 Nisan 2020 tarihinden önce kurulmuş olması gerekmekte,
 • Başvuruda bulunacak kişinin daha önceden Halkbank Esnaf Destek Paketi’nden faydalanmamış olması gerekmekte
 • İşletmenin iflas, iflas erteleme, fesih, iflas erteleme tedbiri ve konkordato kararı olmaması ve aktif takip kaydının olmaması gerekmektedir.

Bu şartları taşıyan şahıs işletmeleri Can Suyu Kredi başvurularına sadece Halkbank’ın internet sitesi üzerinden başvuruda bulunabilmektedir. İşletmeniz için Halkbank Can Suyu Kredi Desteğine başvurmak için tıklayınız

Güncel Faiz Oranları Halkbank

Bilindiği üzere bankalar faiz oranlarında devamlı değişikliğe gitmektedir. Her geçen gün değişen faiz oranlarına karşın vatandaşlar güncel faiz oranlarını araştırmaktadır. Güncel faiz oranları Halkbank tüketici kredisi almak isteyen banka müşterilerine yönelik hazırladığımı hesaplama tablosuna geçmeden önce dilerseniz Halkbank ihtiyaç kredisi başvuru evraklarına değinelim.

Tüketici Kredisi Halkbank Başvuru Belgeleri

Halkbank ihtiyaç kredisi başvuruları online ve Halkbank şubeleri üzerinden alınmaktadır. Eğer siz d Halkbank şubesine giderek tüketici kredisi başvurusu yapacaksınız, kredi başvurusunda gereken evraklar sırasıyla şu şekilde olacaktır;

 • Başvuru sahibine ait T.C Kimlik Kartı
 • Kredi kullanacak kişinin gelir belgesi
  • Kamu Çalışanları için Bordro
  • Özel Sektör Çalışanları için Bordro ve ek belgeler
  • Emekliler için SGK Emekli Belgesi
  • Serbest Meslek Sahipleri için Vergi Levhası
  • Çiftçiler için Çiftçilik Belgesi,
 • Halkbank tarafından diğer talep edilen evraklar:
  • Hesap Cüzdanı,
  • Kira Geliri için Tapu,
  • Kira Kontratı fotokopisi.

Yukarıdaki belgelere ilave olarak banka tarafından talep edilecek belgeler ile size en yakın Halkbank Şubelerine ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilirsiniz.

Halkbank İhtiyaç Kredisi Hesaplama Tablosu

Halkbank güncel faiz oranlarına yer vererek 5 bin liradan 50 bin liraya kadar tüketici kredisi hesaplama tablosunu siz değerli okuyucularımız için hazırladık.

HIZLI KREDİ
Kredi Tutarı Vade Aylık Faiz Oranı Aylık Taksit Tutarı
     5.000,00 ₺ 36 Ay %1.31         182,94 ₺
   10.000,00 ₺ 36 Ay %1.31         365,87 ₺
   20.000,00 ₺ 36 Ay %1.31         731,75 ₺
   30.000,00 ₺ 36 Ay %1.31     1.097,62 ₺
   40.000,00 ₺ 36 Ay %1.31     1.463,49 ₺
   50.000,00 ₺ 36 Ay %1.31     1.829,36 ₺

Halkbank Esnaf Kredisi 2020

Halk Bankası tarafından esnaf ve sanatkarlara özel sunulan esnaf paketleri ile işyeri ve taşıt alımlarında 500.000 bin liraya kadar kredi kullandırmaktadır. Esnaflara verilecek olan kredilerde sıfır faizli olması vatandaşların oldukça ilgisini çekmiş, bu sebeple kullandırılacak olan kredi başvuruları Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifleri kefaleti veya Halkbank doğrudan kullandırım yoluyla sunulmaktadır. Esnaf ve sanatkarlara kredi veren Halkbank’ın esnaf ürünleri sırasıyla;

Esnaf kredilerinde işletme sermaye ihtiyacını karşılamaya yönelik olarak kullandırılacak olan kredinin üst limiti 225 bin lira olurken işyeri ve ticari amaçlı olmak üzere taşıt alımlarım 500.000 liraya kadar yatırım kredisi Halkbank güvencesi ile verilmektedir. Halkbank web sitesini ziyaret ederek esnaf kredileri hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.